Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/metr2reality.cz/balcarkova.metr2reality.cz/admin/sql.php on line 12
O projektu | Byty Olomouc | Balcárkova

O projektu

Nový a v mnohých směrech jedinečný projekt výstavby bytového domu v Olomouci na ulici Balcárkova nabídne budoucím majitelům jedinečnou atmosféru bydlení v uzavřeném komplexu residenčního charakteru.

Jedinečnost spočívá zejména ve velikosti bytového domu s „pouhými“ 13 bytovými jednotkami, zaručující maximální intimitu a až venkovsky klidné bydlení s možností relaxace, kontrastující s faktem, že veškerá občanská vybavenost a služby se nacházejí v dosahu pouhých pár minut pěší chůze. Bytový dům zahrnuje mimo 13 bytových jednotek o dispozici 2+kk až 4+kk (56 – 138 m2), 4 vestavěné prostorné garáže, 14 venkovních parkovacích stání, 13 sklepních kójí, společné prostory – kolárnu, kočárkárnu, venkovní dětské hřiště s odpočinkovou zónou apod.

Dalším významným prvkem projektu je fakt, že každé podlaží nabízí jiné architektonické řešení objektu a vytváří tak rozmanitost vlastního bydlení. V přízemí náleží ke každému ze čtyř bytů vlastní předzahrádka, v 1. patře jsou byty s prostornými balkony a horní sekci tvoří byty pro milovníky prostorných teras s výhledem do okolí. Znovu však podtrhněme kompletní infrastrukturu okolí, a to jmenovitě: služby (obrovské nákupní centrum vč. supermarketů Tesco, Terno), kultura, zábava, sport a vzdělání (Aquapark, MŠ, ZŠ, víceleté gymnázium, sportovní areál s posezením v nedalekém Slavoníně), zdravotnictví (Fakultní nemocnice Olomouc), integrovaný systém MHD (zastávka tramvají a autobusu) apod. Odlište se od ostatních a nebydlete na novodobých sídlištích.

Dokončení stavby 07/2012, kolaudace 09/2012.

Novinky